Aktualności

01 lipca 2014

Poprawią bezpieczeństwo

Po długich staraniach, apelach oraz interpelacjach służby drogowe w dniu wczorajszym zamontowały barierkę oddzielającą rów od pobocza poprawiającą przy tym bezpieczeństwo w okolicach strzelnicy na odcinku Włostki-Sarbinowo.

» czytaj więcej..
25 czerwca 2014

Zaobrączkowali Bociany - Zdjęcia

Bocian Biały to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli kojarzących się z polską wsią. W gospodarstwie państwa Sikorów znajduje się gniazdo z 14letnią historią, które zbudował w 2000r. senior rodu Sikorów wraz z sąsiadem. Rok rocznie bociany zamieszkujące gniazdo wracają do naszej miejscowości by począć nowe pokolenie.

» czytaj więcej..
12 czerwca 2014

Integrują i społecznie budują

Ruszyły prace związane z budową Terenu Rekreacyjnego w Sarbinowie. Prace posuwają się zgodnie z planem z dnia na dzień coraz więcej się dzieje. Zaangażowanie mieszkańców to mocny punkt tej inwestycji. Integracja oraz cel wspólnego działania motywuje do pracy zarówno młodzież jak i starszych mieszkańców miejscowości.

» czytaj więcej..
10 czerwca 2014

Silny Jak Dąb

W lesie pod Sarbinowem rośnie potężne drzewo, które możemy śmiało zaliczyć do jednego z najstarszych oraz największych dębów w Polsce. Od niedawna Dąb zyskał miano pomnika przyrody oraz został objęty ochroną prawną poprzez uchwałę Rady Miejskiej w Poniecu.

» czytaj więcej..
10 czerwca 2014

Dzień Dziecka

W słoneczną niedziele przy Szkole Podstawowej w Sarbinowie odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Na przybyłych milusińskich czekały liczne atrakcje, które zapewnili organizatorzy. Każde dziecko otrzymało słodki upominek a dorośli mogli podsmażyć kiełbaski przy ognisku.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163847 osób.
realizacja 2011: studio fabryka