Aktualności

05 stycznia 2015

Przywitali Nowy Rok

To już kilkuletnia tradycja, gdy to mieszkańcy wsi wspólnie żegnają stary a witają nowy rok. Miejscem tych wydarzeń staje się wtedy krzyżówka zwana potocznie rynekiem. W tym roku mieszkańcy przybyli równie licznie by szampańsko powitać Nowy Rok.

» czytaj więcej..
10 grudnia 2014

Ręcznie Wykonane

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sarbinowie poznały trudną sztukę tworzenia bransoletek. Podczas warsztatów zorganizowanych przez panią Stefanie Kamińską przyswoiły podstawowe techniki tworzenia ozdób z koralików.

» czytaj więcej..
17 sierpnia 2014

Dożynki 2014

Dożynki ad 2014 to już historia. Ta impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Pomimo niepewnej pogody na zabawie zjawiło się ich naprawdę sporo. Dla każdego przygotowano drobny poczęstunek w postaci kawy oraz placka. Dla większych amatorów gastronomi dostępny był ciepły oraz zimny bufet. Muzyczną część dożynkowych atrakcji zapewnił przybyłym Zespół Muzyczny Klimat. Po minach oraz nastrojach sądzić można, że była to jedna z najlepszych zabaw w okolicy.

» czytaj więcej..
28 lipca 2014

Dni Ponieca 2014

Sołtysiada to już nieodłączny element atrakcji związanych z Dniami Ziemi Ponieckiej. Udział w tej imprezie wymagał od uczestników sprawności fizycznej oraz sprawnego działania w drużynie. Zmaganiom towarzyszył żar lejący się z nieba. Zwycięskie sołectwa otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Naszym reprezentantom nie udało się zająć czołowych pozycji jednak najważniejszym celem była integracja oraz dobra zabawa.

» czytaj więcej..
12 sierpnia 2014

XXIII Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna

Pięknego słonecznego dnia kilkanaście minut po godz.10 mieszkańcy Sarbinowa usłyszeli dobiegające dźwięki. To od strony Ponieca zbliżała się spora grupa pielgrzymów. Śpiewem i okrzykami dawali znać, że przybyli do Sarbinowa.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163826 osób.
realizacja 2011: studio fabryka