Aktualności

11 marca 2015

Było Wesoło

W ubiegłą sobotę w Szkole Podstawowej w Sarbinowie odbył się Dzień Kobiet. Ten wieczór był wyjątkowy nie tylko z powodu święta wszystkich Pań, lecz także poprzez występ kabaretowy młodzieży. Poza okazją do wspólnej rozmowy można było skosztować przepysznych wypieków.

» czytaj więcej..
14 lutego 2015

Udzielają absolutorium

Jednostka OSP Sarbinowo należy do jednej z najstarszych w Gminie Poniec. Rok rocznie bierze czynny udział w obchodach oraz zawodach sportowo-pożarniczych zajmując czołowe pozycje. W ubiegłym tygodniu odbyło się walne zebranie mające na celu przedstawienie sprawozdania zarządu za rok 2014. Odbyło się ono 5 lutego w budynku Szkoły Podstawowej w Sarbinowie.

» czytaj więcej..
13 lutego 2015

Budowa trwa

Jakiś czas temu pisaliśmy na łamach naszych kronik na temat budowy miejsca sportowo-rekreacyjnego w Sarbinowie. Od tego artykuły minęło sporo czasu jednak ogrom prac wykonanych na boisku jest niemały. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, którzy włożyli sporo swojego czasu i pieniędzy obiekt nabiera kształtu.

» czytaj więcej..
13 lutego 2015

Rozjaśniło okolice

W ubiegłym miesiącu oddano do użytku nowe oświetlenie uliczne w naszej miejscowości. Dodano w sumie 13 punktów świetlnych. Inwestycja ta była wielokrotnie poruszana na zebrań wiejskich. Wielokrotnie także zgłaszana przez okolicznych mieszkańców. Jednak koniec końców się udało.

» czytaj więcej..
05 stycznia 2015

Przywitali Nowy Rok

To już kilkuletnia tradycja, gdy to mieszkańcy wsi wspólnie żegnają stary a witają nowy rok. Miejscem tych wydarzeń staje się wtedy krzyżówka zwana potocznie rynekiem. W tym roku mieszkańcy przybyli równie licznie by szampańsko powitać Nowy Rok.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 161526 osób.
realizacja 2011: studio fabryka