Aktualności

03 maja 2015

Odwiedziny Biskupa

W miniony poniedziałek Sarbinowo odwiedził bs.Grzegorz Balcerek. Biskup przyjechał do naszej parafii na bierzmowanie. Przy okazji wizytował wszystkie wiejskie kaplice. Do nas przyjechał około godz.16.00. Towarzyszył mu ks.proboszcz Krzysztof Szymandera. Aby spotkać się z jego ekselencją, do kaplicy przybyło bardzo wielu mieszkańców. Dzieci w wieku szkolnym zjawiły się w komplecie, wszystkie pięknie, odświętnie ubrane.

» czytaj więcej..
11 marca 2015

Było Wesoło

W ubiegłą sobotę w Szkole Podstawowej w Sarbinowie odbył się Dzień Kobiet. Ten wieczór był wyjątkowy nie tylko z powodu święta wszystkich Pań, lecz także poprzez występ kabaretowy młodzieży. Poza okazją do wspólnej rozmowy można było skosztować przepysznych wypieków.

» czytaj więcej..
14 lutego 2015

Udzielają absolutorium

Jednostka OSP Sarbinowo należy do jednej z najstarszych w Gminie Poniec. Rok rocznie bierze czynny udział w obchodach oraz zawodach sportowo-pożarniczych zajmując czołowe pozycje. W ubiegłym tygodniu odbyło się walne zebranie mające na celu przedstawienie sprawozdania zarządu za rok 2014. Odbyło się ono 5 lutego w budynku Szkoły Podstawowej w Sarbinowie.

» czytaj więcej..
13 lutego 2015

Budowa trwa

Jakiś czas temu pisaliśmy na łamach naszych kronik na temat budowy miejsca sportowo-rekreacyjnego w Sarbinowie. Od tego artykuły minęło sporo czasu jednak ogrom prac wykonanych na boisku jest niemały. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, którzy włożyli sporo swojego czasu i pieniędzy obiekt nabiera kształtu.

» czytaj więcej..
13 lutego 2015

Rozjaśniło okolice

W ubiegłym miesiącu oddano do użytku nowe oświetlenie uliczne w naszej miejscowości. Dodano w sumie 13 punktów świetlnych. Inwestycja ta była wielokrotnie poruszana na zebrań wiejskich. Wielokrotnie także zgłaszana przez okolicznych mieszkańców. Jednak koniec końców się udało.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163869 osób.
realizacja 2011: studio fabryka