Aktualności

16 czerwca 2016

Festyn w Sarbinowie

Dla mieszkańców Sarbinowa był to wyjątkowy dzień, który z penością zapamiętają na długo. Rzadko bowiem zdarza się świętowanie aż tylu uroczystości naraz. Były medale, podziekowania, atrakcje dla dzieci i zabawa dorosłych. Powodem do dumy stało się też też otwarcie nowego obiektu sportowo-rekreacyjnego w wiosce.

» czytaj więcej..
08 stycznia 2016

Noworoczne kolędowanie

Jak co roku mieszkańcy wsi zebrali się dnia 6 stycznia w święto Trzech Króli, aby wspólnie kolędować. W tym roku wzorem lat ubiegłych przygotowano jasełka oraz skromny poczęstunek. Na sam koniec części artystycznej przybył tajemniczy gość.

» czytaj więcej..
03 grudnia 2015

Warsztaty

Zgodnie z zapowiedzią w szkole KGW przeprowadziło warsztaty bożonarodzeniowe. Warsztaty gwiazdkowe w tym roku odbywały sie dlatego już w listopadzie, aby zostało dużo czasu na wykonanie ozdób świątecznych. Grupa pań była dość liczna. Zwłaszcza cieszyć się trzeba z z przyjścia na zajęcia dziewczynek , które w przyszłości na pewno to one będą prowadzić kursy rękodzielnicze.

» czytaj więcej..
10 listopada 2015

Na 99 procent

Rekreacja w Sarbinowie z coraz bogatszą ofertą spędzania wolnego czasu. Młodzież wraz z wspierającymi mieszkańcami, powoli zbliża się do zakończenia prac związanych z budową terenu sportu i rekreacji w miejscowości. Plan na ten rok w 99% został zrealizowany. A to głównie dzięki zaangażowaniu licznej grupy osób jak i pomocy ze strony sponsorów.

» czytaj więcej..
09 listopada 2015

Kończą budowę

Dobiegają końca prace związane z budową 10 turbin wchodzących w skład farmy wiatrowej PONIEC II, która od początku roku powstaje w obrębie Sarbinowa. Obecny etap prac polega głównie na zwężaniu, rozbieraniu części dróg dojazdowych do wiatraków, oraz przygotowywaniu gruntu jak i fundamentu pod wieżę do pomiarów siły wiatru.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163875 osób.
realizacja 2011: studio fabryka