Aktualności

01 września 2016

Zielone Wakacje

W ramach gminnych "Zielonych wakacji" w Sarbinowie odbywały się zajęcia dla wszystkich chętnych dzieci w dniach od 8 do 20 sierpnia. Turnus dwutygodniowy obfitował w ciekawe zajęcia

» czytaj więcej..
20 sierpnia 2016

Dokoła Roztańczony Tłum..

Gdy nadchodzi połowa sierpnia tradycyjnie w naszej wsi odbywa się doroczne dziękczynienie za zebrane płody rolne zwane dożynkami. W tym roku mieszkańcy bawili się jednak nie na terenie szkoły jak to miało miejsce w latach ubiegłych, a w kompleksie rekreacyjno-sportowym powstałym w miejscu dawnego boiska piłkarskiego.

» czytaj więcej..
20 sierpnia 2016

25 jubileuszowa Salezjańska Pielgrzymka Młodzieży

6 sierpnia po raz dwudziesty piąty przechodziła pielgrzymka przez Sarbinowo. Jak zwykle około godz.10.00 usłyszeliśmy od lasu śpiew. To zbliżała się pielgrzymka , która zmierzała do Częstochowy.

» czytaj więcej..
01 sierpnia 2016

Zakończyli w Sarbinowie

Do Sarbinowa dotarła w sobotnie popołudnie rowerówka organizowana przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu. Celem wyprawy było Muzeum Stolarstwa i Biskupizny w Krobi. Trasa biegła przez miejscowości gminy Poniec oraz gminy Krobia a prowadziła wprost na sarbinowski kompleks rekreacyjno-sportowy, gdzie zakończyła się smacznym poczęstunkiem.

» czytaj więcej..
16 czerwca 2016

Festyn w Sarbinowie

Dla mieszkańców Sarbinowa był to wyjątkowy dzień, który z penością zapamiętają na długo. Rzadko bowiem zdarza się świętowanie aż tylu uroczystości naraz. Były medale, podziekowania, atrakcje dla dzieci i zabawa dorosłych. Powodem do dumy stało się też też otwarcie nowego obiektu sportowo-rekreacyjnego w wiosce.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 161528 osób.
realizacja 2011: studio fabryka