Aktualności

09 maja 2017

Deszcz druhom nie straszny

W niedziele na stadionie miejskim w Poniecu odbyły się po raz kolejny po rocznej przerwie Gminne Zawodowy Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Poniec. W zawodach brało udział 190 strażaków. Pogoda starała się pokrzyżować plany organizatorom jednak ostatecznie nie wygrała i sprawnie przeprowadzono sztafetę oraz ćwiczenia bojowe.

» czytaj więcej..
09 lutego 2017

Walne Zebranie OSP

W sali Szkoły Podstawowej w Sarbinowie odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2016 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Spotkanie poprowadził Prezes dh Bzdęga Grzegorz. Dokonawszy otwarcia zebrania jak i omówieniu porządku obrad skrupulatnie wyliczył dokonania jednostki w mijającym roku sprawozdawczym. Podczas spotkania dokonano także uroczystego wręczenia odznaczenia.

» czytaj więcej..
03 lutego 2017

Koralikowe Spotkania

Koło Gospodyń Wiejskich po raz drugi zorganizowało kurs koralikowy. Zajęcia cieszyły się dość dużym zainteresowaniem. Panie uczyły się jak wykonać naszyjniki z koralików. Mówiły że teraz robią coś osobistego, coś tylko dla siebie.

» czytaj więcej..
10 stycznia 2017

Debatowali o przyszłości Szkoły

W związku z planowanym zamknięciem Szkoły Podstawowej w Sarbinowie przeprowadzono zebranie wiejskie. Przybyli na nie włodarze Gminy Poniec oraz dyrektorzy szkół. Zainteresowanym przedłożono projekt zakładający zamknięcie jednostki oświatowej w miejscowości, oraz przeprowadzono konsultacje z mieszkańcami.

» czytaj więcej..
06 stycznia 2017

Rokroczna tradycja

Tradycją już jest, że mieszkańcy wsi Sarbinowo spotykają się na dorocznym świętowaniu obchodów Trzech Króli. Nie zabrakło kolęd, pysznych wypieków oraz kawy. Dla najmłodszych przygotowano małą niespodziankę. Każdy miło wspomina to mroźne popołudnie.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163871 osób.
realizacja 2011: studio fabryka