Aktualności

26 czerwca 2017

Strażackie spotkanie

Wczorajszego wieczoru Ochotnicza Straż Pożarna w Sarbinowie zorganizowała ognisko. Zgromadzili się na nim głównie ochotnicy, którzy brali udział w Miejsko-Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Była to okazja do integracji miejscowych strażaków.

» czytaj więcej..
21 czerwca 2017

Dzień Dziecka w Sarbinowie

W niedzielę 11 czerwca dzieci z Sarbinowa świętowały Międzynarodowy Dzień Dziecka. Po południu w niedzielę teren rekreacyjny tętnił życiem. Było wesoło kolorowo i radośnie. Pogoda sprzyjała, słońce nie szczędziło ciepła.

» czytaj więcej..
13 maja 2017

Na starym miejscu

Trwają pracę związane z budową przydrożnej kapliczki, dla figury św. Jana Nepomucena. Obecnie powstaje cokół wraz z wieżyczką, wewnątrz której umiejscowiona zostanie wydrukowana w 3D figura Nepomucena. Prace wykonują pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Poniecu.

» czytaj więcej..
13 maja 2017

Nadano wysokie odznaczenie

W czwartek 11 maja na terenie Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka oraz 25-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej. Świętowali zarówno druhowie z OSP jak i PSP. Podczas uroczystości wysokim odznaczeniem uhonorowany został mieszkaniec Sarbinowa.

» czytaj więcej..
09 maja 2017

Omijasz jedną wpadasz w drugą

Zapewne wielu kierowców narzeka na bolączkę polskich dróg jest to niestety nasza pięta achillesowa. Problem nasila się zwłaszcza po zimie, kiedy to woda zamarza i wypiętrza asfalt tworząc ogromne dziury. Podobnie dzieje się i w naszej okolicy. Podróżujący droga w stronę Karca coraz częściej wybierają podróż przez Szurkowo.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163877 osób.
realizacja 2011: studio fabryka