Aktualności

31 lipca 2012

Inwestują w drogę - Galeria

Wraz z końcem lipca ruszył drugi etap modernizacji drogi za parkiem w naszej miejscowości. Głównym wykonawcą robót jest Firma „ŻAK” Roboty Drogowo-Mostowe Transport z Leszna. Według wstępnych ustaleń termin zakończenia prac wyznaczono na połowę sierpnia.

» czytaj więcej..
19 lipca 2012

Uwaga na pogodę

IMiGW ostrzega! Możliwe wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 do 20 mm, lokalnie do 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach od 70 do 90 km/h. Największa intensywność zjawisk wystąpi w godzinach popołudniowych. W południowo-wschodniej części województwa, w godzinach przedwieczornych, możliwe zjawiska nawałnicowe. Zgodnie z zawiadomieniem sołtysa prosimy o zabezpieczenie okien i drzwi.

» czytaj więcej..
18 lipca 2012

Sołtysiada na trójkę

W ubiegłą niedziele byliśmy świadkami ogromnych emocji jakie miały miejsce na stadionie w Poniecu bowiem odbyła się tam już kolejna edycja Dni Ziemi Ponieckiej i turneju wsi "Sołtysiada". W tej imprezie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jako konferansjer wystąpił nie kto inny jak sam Krzysztof Skiba lider zespołu "BIG CYC", który zagrzewał wszystkich zawodników do boju.

» czytaj więcej..
6 czerwca 2012

Dzień Dziecka na wesoło

Koło Gospodyń wiejskich w Sarbinowie przy współudziale sołtysa, rady sołeckiej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. Zorganizowało w minioną niedziele 3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej Festyn rodzinny "Mama Tata i Ja". Organizatorzy zadbali o gro atrakcji dla najmłodszych jak i tych już "dużych" dzieci, gdyż rodzice bawili się równie wybornie co ich pociechy.

» czytaj więcej..
23 maj 2012r.

Pożegnanie Księdza Proboszcza

Dnia 22.05.2012 o godz.19.00 w kaplicy w Sarbinowie miało miejsce pożegnanie ks.proboszcza Leona Kamińskiego ,który w sobotę po 15 latach posługi w naszej parafii obejmuje parafię w Kunowie. W kaplicy licznie zgromadzili się mieszkańcy wsi. Uroczystość pożegnania poprzedziła msza św., w czasie której ks. proboszcz wygłosił.homilię.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163853 osób.
realizacja 2011: studio fabryka