Aktualności

13 lutego 2013

Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2012

W piątek 8 lutego odbyło się walne zebranie sprawozdawcze OSP za rok 2012. W gmachu Szkoły Podstawowej punktualnie o godz. 18:00 stawiła się spora liczba druhów. Podczas zebrania zostały omówione najważniejsze aspekty działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Sarbinowie. Wręczono odznaczenia a po części oficjalnej uraczono zgromadzonych skromny poczęstunkiem.

» czytaj więcej..
09 stycznia 2013

Kolędujmy Wszyscy Wraz

W tym roku jak i w ubiegłym mieszkańcy Sarbinowa zebrali się niedzielnego popołudnia tj. 6.01.13 w Szkole Podstawowej, aby wspólnie kolędować. Motto tegorocznej edycji brzmiało: "Kolędujmy wszyscy wraz bo już nadszedł na to czas". Organizatorzy zadbali nie tylko o ucztę dla duszy, ale i ciała. Nie zabrakło wspólnych kolęd jak i smakowitych wypieków.

» czytaj więcej..
01 stycznia 2013

Sylwestrowy Wieczór Kolorowy

Sylwestrowa noc przeszła do historii. Wczoraj o północy mieszkańcy wsi Sarbinowo wspólnie pożegnali stary a przywitali nowy rok. Było hucznie i kolorowo, bowiem każda z rodzin przyniosła coś ze sobą co w rezultacie dało wspaniały pokaz sztucznych ogni.

» czytaj więcej..
08 grudnia 2012

Bukiet na 90 urodziny

Dzisiejszego wieczoru podczas uroczystej mszy w naszej kaplicy delegacja mieszkańców wsi Sarbinowo na ręce pani Hądzlik przekazała najserdeczniejsze życzenia z okazji jubileuszu 90 urodzin. Była to wzruszająca chwila, w której ciężko było opanować łzy. Jubilatka podziękowała za tak piękny gest.

» czytaj więcej..
06 grudnia 2012

Stop Kopalni!

Drodzy mieszkańcy wiecie już zapewne, że istnieje duża groźba powstania kopalni odkrywkowej: Miejska Górka-Krobia-Poniec, dlatego też stowarzyszenie "Nasz Dom" protestuje przeciwko poszukiwaniu i rozpoznaniu złoża węgla brunatnego znajdującego się na terenie naszego oraz rawickiego powiatu. Wydali oni oficjalne pismo, które trafiło do każdej miejscowości naszego regionu. Owo pismo możecie w całości przeczytać na naszej stronie.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163829 osób.
realizacja 2011: studio fabryka