Aktualności

27 czerwca 2013

Będą kręcić w Sarbinowie

Spółka EPA WIND zaprosiła mieszkańców na spotkanie informacyjne w sprawie planów powstania Farmy Wiatrowej Poniec II na terenach przylegających do Sarbinowa. W naszej miejscowości planowane jest ustawienie 3 siłowni wiatrowych o mocy 3 MW(megawatów) każda.

» czytaj więcej..
24 czerwca 2013

Deszczowa trzynastka w Pępowie

Dnia 23 czerwca 2013 roku odbyły się VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Pępowie. Do rywalizacji stanęło 27 drużyn ( w tym 6 kobiecych) reprezentujące jednostki OSP z terenu 7 gmin powiatu gostyńskiego. Pogoda załamała się tuz po sztafecie a dalsze zmagania odbywały się w strugach deszczu. Nie zabiło to jednak ducha rywalizacji uczestników zmagań.

» czytaj więcej..
15 czerwca 2013

Rewitalizacja chodnika

Niedawno oddano do użytku rewitalizowany odcinek chodnika w naszej miejscowości Potrzeba wymiany chodnika była, gdyż stan poprzednie budził sporę zastrzeżenia. Z początkiem czerwca dokonano rozbiórki starych płytek a w ich miejsce ułożono nową kostkę.

» czytaj więcej..
9 czerwca 2013

Mama Tata i Ja

Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka, Sołtys oraz Ochotnicza Straż Pożarna miała przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców zarówno tych dużych jak i tym nieco mniejszych na spotkanie z okazji Dnia Dziecka, które odbyło się 9 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Sarbinowie. Dzieciom towarzyszyły przeróżne gry i zabawy a całość osłodził skromny poczęstunek.

» czytaj więcej..
1 czerwca 2013

OSP na trójkę

Zawody Sportowo-Pożarnicze dają rokrocznie możliwość sprawdzenia sprawności jednostek OSP z terenu naszej gminy. W tym roku w szranki stanęło 15 drużyn. Zmagania odbyły się 1 czerwca na stadionie miejskim w Poniecu. Rywalizacja była zacięta, co mogliśmy oglądać zarówno w sztafecie jak i ćwiczeniach bojowych.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 161508 osób.
realizacja 2011: studio fabryka