Aktualności

26 września 2013

Uwaga Zebranie!

Uwaga informujemy, że dnia 02.10.2013r. (środa) o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Sarbinowie odbędzie się zebranie wiejskie. Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy.

» czytaj więcej..
11 września 2013

Nabrała koloru

W ubiegłym tygodniu zakończono prace związane z renowacją figury Matki Boskiej z Dzieciątkiem stojącej przy posesji państwa Urbaniaków. W skład prac weszło: uzupełnienie ubytków oraz nałożenie nowej warstwy farby. Darczyńcami tego przedsięwzięcia byli sami mieszkańcy wsi.

» czytaj więcej..
26 sierpnia 2013

Praca wre

W ubiegłym tygodniu zakończył się pierwszy etap prac remontowych w miejscowej kaplicy. Stare wysłużone pokrycie dachowe z płyt cementowo-azbestowych zastąpiła nowa blachodachówka. Całość prac wykonała firma dekarska z Leszna.

» czytaj więcej..
19 sierpnia 2013

Dożynkowej Nocy Czar

Sierpień to miesiąc żniw a co za tym idzie również dożynek. Czas podziękowań za zebrane plony oraz czas zabaw i radości. W tym roku dożynkowe święto pokazało jak mieszkańcy oraz ich goście potrafią się świetnie bawić przy akompaniamencie zespołu KA-MIX. Nie bez znaczenia była również pogoda, którą organizatorzy zamówili specjalnie na ten wieczór.

» czytaj więcej..
6 sierpnia 2013

Przybyli Pielgrzymi

Tradycyjnie, jak co roku mieszkańcy wsi Sarbinowo witali XXII Salezjańską Pielgrzymkę Ewangelizacyjną, która zatrzymała się na postój w drodze na Jasną Górę. Liczba pielgrzymów na tegorocznym spotkaniu sięgnęła blisko dwustu osób. Po smacznym poczęstunku nie zabrakło wspólnych śpiewów, pląsów a także modlitwy.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163872 osób.
realizacja 2011: studio fabryka