Aktualności

19 stycznia 2014

Tradycyjnie jak co roku

Noworocznego spotkania mieszkańców wsi to już tradycyjny akcent poprzedzający święto Trzech Króli. W niedziele 5.01.2014r. w Szkole Podstawowej w Sarbinowie odbyła się trzecia odsłona spotkań kolędowych pt. "Kolędujmy wszyscy wraz bo już na to nadszedł czas". Rodzinna atmosfera, wspaniałe wypieki i mocy kolęd tak w telegraficznym skrócie przebiegło to wyjątkowe popołudnie.

» czytaj więcej..
02 grudnia 2013

Hokus pokus czary mary

Magiczny klimat, wróżby, słodkości oraz okazja do wspólnej rozmowy tak wyglądał Andrzejkowy wieczór organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Sarbinowie. Panie spotkały się w Szkole Podstawowej by przy wspólnym stole biesiadować do późnych godzin wieczornych.

» czytaj więcej..
13 listopada 2013

Podziękowanie Burmistrza

Burmistrz Ponieca Jacek Widyński zaprosił Pawła Maćkowiaka na spotkanie do ratusza w celu uhonorowania poświęcenia oraz „zimnej krwi”, jaką wykazał się przy ratowaniu sąsiada Stanisława Rosińskiego. Ofiarność oraz bezinteresowność to główne czynniki kształtujące postawę bohatera.

» czytaj więcej..
21 października 2013

Drugi etap na finiszu

Nowe okna, nowy tynk. To w telegraficznym skrócie efekt kolejnego etapu renowacji miejscowej kaplicy. Po wymianie pokrycia dachowego przyszedł czas na wymianę wiekowej elewacji oraz stolarki okiennej. Prace nadal trwają a mieszkańcy już niedługo będą mogli podziwiać finał prac.

» czytaj więcej..
2 października 2013

Gorąca dyskusja

Podczas zebrania wiejskiego, które odbyło się 2 października motywem przewodnim była dyskusja nad przyszłorocznymi inwestycjami w naszej miejscowości. Mieszkańcy zgłaszali sprawy od bardzo pilnych do zrealizowania, jak i takie które są rozłożone w czasie na kolejne lata. Dyskusja momentami byłą bardzo burzliwa jednak wspólna nić porozumienia zaowocowała wypracowaniem najważniejszych projektów.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163846 osób.
realizacja 2011: studio fabryka