Aktualności

05 czerwca 2014

Wśród najlepszych w Polsce

Dnia 1 kwietnia 2014r. Prezydent Bronisław Komorowski wręczył w Pałacu Prezydenckim listy gratulacyjne laureatom konkursu Agroliga 2013. Wyróżnienia otrzymały gospodarstwa rolne i firmy produkujące żywność. Wśród najlepszych w Polsce znaleźli się państwo Bzdęgowie z Sarbinowa.

» czytaj więcej..
13 maja 2014

Srebrne OSP

11 maja 2014r. na stadionie sportowym w Poniecu odbyły się miejsko–gminne zawody sportowo–pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W rywalizacji wzięło udział 17 drużyn z terenu gminy Poniec. Zmagania toczyły się w sztafecie oraz ćwiczeniach bojowych. Pogoda tego popołudnia utrudniła chwilowo sprawne przeprowadzenie zmagań. Nie zniechęciło to jednak druhów do zaprezentowania się jak najlepiej.

» czytaj więcej..
8 marca 2014

Wesoły Wieczór

Dnia 8 marca to międzynarodowy Dzień Kobiet z tej właśnie okazji panie z Koła Gospodyń Wiejskich spotkały się w gmachu Szkoły Podstawowej w Sarbinowie by wspólnie celebrować swoje święto. Śpiew, zabawy, niepowtarzalny nastrój tak w skrócie można podsumować wydarzenia tego wieczoru.

» czytaj więcej..
16 lutego 2014

Walentynki KGW

14 lutego w Szkole Podstawowej w Sarbinowie odbyło się spotkanie walentynkowe pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Wieczór był udany i opiewał w szereg atrakcji. Panie bawiły się wyśmienicie, co było widać po uśmiechach na twarzach.

» czytaj więcej..
06 lutego 2014

Zebranie sprawozdawcze OSP

Dnia 3 lutego odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP za rok 2013. W budynku Szkoły Podstawowej punktualnie o godz. 19:00 przybyli druhowie z OSP Sarbinowo oraz druhowie z OSP Poniec. Podczas zebrania zostały omówione najważniejsze aspekty działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Sarbinowie. Po części oficjalnej przygotowano dla zgromadzonych skromny poczęstunek.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 163851 osób.
realizacja 2011: studio fabryka