Strażackie spotkanie

Wczorajszego wieczoru Ochotnicza Straż Pożarna w Sarbinowie zorganizowała ognisko. Zgromadzili się na nim głównie ochotnicy, którzy brali udział w Miejsko-Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Była to okazja do integracji miejscowych strażaków.

Jak co roku tak i w tym nie mogło zabraknąć wspólnego ogniska podsumowującego zawody. Dla wszystkich przybyłych strażaków na rozgrzanych rusztach paleniska czekały pieczone kiełbaski, a dla spragnionych napoje.

Była to także święta okazja do omówienia zmagań sportowych, które odbędą się przy okazji Trzynastych Dni Ziemi Ponieckiej 15-go lipca. Przedstawiono oraz rozdzielono poszczególne konkurencje z jakimi przyjdzie się sprawdzić podczas turnieju sołectw Sołtysiada.

Druhowie postanowili także sprawdzić się w koszykówce. Zmęczeni ale z uśmiechami na twarzach dobrze będą wspominać ten wieczór.

 

 


Tekst/Foto: T.Kończak

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 163849 osób.
realizacja 2011: studio fabryka