Przybyli pełni radości

To kolejny 26 rok pielgrzymowania Salezjańskiej Pielgrzymi Ewangelizacyjnej . Podobnie jak rok temu do Sarbinowa przybyła liczna grupa pątników. Śpiewy było słychać już z ponad kilometra, gdy tuż za lasu wyłoniło się czoło pielgrzymki wiadomo było, że będzie to wesołe spotkanie. Na wszystkich przybyłych czekał poczęstunek przygotowany przez mieszkańców wsi.

 

 

6 sierpnia w godzinach około południowych przybyła grupa pielgrzymów. Po nocy spędzonej w Poniecu wyruszyli w dalszą drogę do Częstochowy. Stałym miejscem postoju jest wieś Sarbinowo.

Spotkania odbywały się zwykle przy miejscowej kaplicy jednak w tym roku gości zaproszono na Teren Rekreacyjny. Pielgrzymi zawsze za poczęstunek odwzajemniają się modlitwą oraz przekazują pozytywną energie wszystkim mieszkańcom.

Z racji posiadania boiska do siatkówki plażowej odbyły się rozgrywki. Wszyscy miło wspominają ową wizytę.

 

GALERIA FOTO:   ----->  <<<<< KLIK >>>>>

 

 Tekst: T.Kończak Fot. Ewa Rosińska  

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 163844 osób.
realizacja 2011: studio fabryka