Dożynkowo-kolorowo

Za nami kolejne świetne wydarzenie w Sarbinowie. Dożynki 2017 przeszły do historii a zapisała się ona wieczorem oraz nocą pełna radości. Tradycja dożynek sięga zamierzchłych czasów, rok rocznie odbywają się ona w miejscowości. To piękne podziękowanie rolników za szczęśliwie zakończone żniwa. Od kilku lat zabawa cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców.

 

 

Pierwotnie zabawa miała odbyć się 12 sierpnia jednak z powodów osobistych członka orkiestry organizatorzy musieli zadziałać i znaleźć zastępczy termin oraz wykonawców. Nowym terminem był 14 sierpnia i to właśnie tego dnia punktualnie o godzinie 19:00 DJ Wojciech Długi zaprosił do zabawy czarując mieszkańców szerokim repertuarem muzycznym. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na głodomorów czekało stoisko oraz panie z KGW w Sarbinowie racząc wszystkich odwiedzających pysznościami oraz ciepłymi napojami. Rok rocznie przybywa gości z okolicznych miejscowości co z pewnością raduje Sołtysa oraz Radę Sołecką, bo daje to obraz jak świetne imprezy odbywają cię w Sarbinowie.

 

Sądząc po opiniach zebranych podczas jak i po dożynkach, wszyscy zgodnie stwierdzają, że bawili się wyśmienicie.

GALERIA FOTO: --------------->   <<<< KLIK >>>>

 

Tekst/Foto: T.Kończak  

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Dożynkowo-kolorowoPerkusja, 2017-09-01 15:30:30
DJ na Dożynakch, Boże kochany takie święto bez orkiestry??/
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 163848 osób.
realizacja 2011: studio fabryka